• Przyjmujemy dzieci w wieku od 1-go roku do 3 lat

   

 • Aktualne zapisy na rok 2022/2023, Serdecznie zapraszamy

 • Żłobek “Przedszkolne Zakamarki”

        Prywatny żłobek Przedszkolne Zakamarki to miejsce, w którym żaden maluszek nie musi dopasowywać się do sztywnego planu lekcji. Szanujemy indywidualny tryb dnia Twojego dziecka i w miarę możliwości staramy się go wypełniać wedle potrzeb dziecka.

  Są jednak w ciągu dnia pewne stałe elementy, do których maluszek będzie musiał przywyknąć, jak pory posiłków, zabiegi higieniczne i leżakowanie.

  Żłobek  „Przedszkolne Zakamarki” – oferta dydaktyczna

  Nasz żłobek to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Bogata oferta  naszej placówki obejmuje szereg zróżnicowanych zajęć, w ramach których odbywają się m.in.: zajęcia ruchowe i manualne, zajęcia tematyczne, gry i zabawy na wolnym powietrzu, zajęcia relaksacyjno – wyciszające oraz zajęcia muzyczne.

  Zajęcia językowe – język angielski 

  Żłobek prowadzi naukę języka angielskiego. Dzieci uczą się przez regularny codzienny kontakt osłuchowy z językiem oraz różne formy zabawy ruchowych i manipulacyjnych.

   

  Gry i zabawy

  Gry i zabawy proponowane przez nasz żłobek to szereg zajęć ogólnorozwojowych, które poprzez zabawę stymulują prawidłowy rozwój dziecka na wszystkich płaszczyznach – rozwoju zmysłów, umiejętności językowych, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz współpracy w grupie.

  Zajęcia plastyczne

  Aktywność plastyczna odgrywa istotną rolę w rozwoju wyobraźni i kreatywności maluchów, a także stymulowaniu rozwoju zdolności manualnych. „Przedszkolne Zakamarki” realizuje zajęcia plastyczne w formie warsztatów, które dają dzieciom możliwość korzystania z różnych technik plastycznych.

  Podczas zajęć plastycznych maluszki uczą się również kolorów, kształtów, ćwiczą zmysł dotyku i bawią się fakturą.

  Zajęcia muzyczno-ruchowe

  Zadaniem aktywności muzyczno-ruchowych jest stymulowanie zmysłu równowagi, wzroku, słuchu oraz dotyku. Zajęcia muzyczne uczą poczucia rytmu i wprowadzają w tryb dnia maluszka formy gimnastyki przy muzyce.

  Podczas zajęć muzyczno-ruchowych nasz żłobek wykorzystuje metody Ruchu Rozwijającego V. Shelbourne oraz ćwiczenia gimnastyki korekcyjnej w celu zapobiegania wadom postawy i stóp.

  Zajęcia dla dzieci to doskonała lekcja samodzielności – maluch zachęcany jest do korzystania z nocniczka, samodzielnego jedzenia, ubierania się, mycia rączek i ząbków.

  Zajęcia tematyczne i okazjonalne

  Żłobek ”Przedszkolne Zakamarki” to jedno z tych miejsc, w których żadna okazja nie mija bez odpowiedniej celebracji. W placówce organizujemy zajęcia tematyczne oraz przedstawienia i atrakcje związane ze świętowaniem takich okazji, jak Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz bardzo ważny w żłobku Dzień Pluszowego Misia.

  Dodatkowo nasza placówka daje dzieciom oraz rodzicom możliwość uczestniczenia w  piknikach rodzinnych, które w fantastyczny sposób przygotowują rodzinę do późniejszych wspólnych spotkań. Na liście atrakcji nie brakuje także przedstawień teatralnych i muzycznych oraz celebracji tradycyjnych świąt takich, jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie.

  Ponadto, dzień urodzin każdego dziecka to okazja do małego świętowania.

   

  • Personel naszego żłobka  to zespół wspaniałych osób, które swoją wiedzą i doświadczeniem oraz otwartością i życzliwością na potrzeby dzieci, dbają o to, by każde z nich czuło się u nas jak w domu.
  • Nasze Ciocie posiadają także dodatkowe umiejętności : 
   plastyczne, muzyczne i form scenicznych.